Big weekend!

received_10202429050687298 (1)
Tento víkend byl velmi krásný a zároveň náročný. :) Dalo by se říci, že můj víkend začal už ve čtvrtek, kdy jsem letěla do půjčovny vyzvednout krásné a zároveň extra těžké maturitní šaty naší Týnky. Pokračování bylo v pátek, kdy jsem se rozhodla nedělat ostudu a poprosila jsem kamarádku kadeřnici o účes a make-up na ples. Co Vám budu povídat, někdy je opravdu příjemné nechat se upravit od někoho jiného a zároveň profesionálního. Výsledek byl a je úžasný. Moc jsem spokojená. Kdo sleduje instagram, tak už ví. Kdo nesleduje, tak tady máte fotku. :)

image

Celý ples byl velmi krásný. Téma bylo J.Bond a vše okolo něj. Takže Casino, vlastní peníze do casina, SmileBox, čokoládová fontána s ovocem, tombola… Povedlo se jim to. Co se týče mě a plesu tak jsem měla co dělat.:) Dovést šaty na ples, zašněrovat šaty, přepudrovat třpytkami maturantku, opravit make-up při rozmazání, rozvázat šaty, vyfotit tanec bráchy se ségrou, po odšerpování schovat šerpu atd… no úkolů bylo dost, ale co bych pro ní neudělala. Ples si prý užila a já jsem ráda, že jsem jí mohla aspoň trochu s něčím pomoci. :) Dnes mě tedy čeká ještě ty krásné, ale zároveň hrozně těžké šaty vrátit do půjčovny. A tady máte pár fotek :)

P2130016

 Naše Týnka při šerpování. :)

P2130042

 Tanec s bráchou.

P2130089 – kopie

 Já, bohužel o půlnoci už nikdo nemůže po mých vlasech chtít, aby držely stále stejný a dokonalý účes. Nikdy mi nic nevydrží déle jak 3hodiny. “Max tak drdol s několika gumičkami doma! :D “

Fotku jsme vyfotili rychle, abych aspoň nějakou na ukázku měla, tak ji prosím omluvte. :)

received_10202429050687298

 Jedna společná ze SmileBoxu. :)

V sobotu na Valentýna jsem šli do naší oblíbené restaurace, kam chodíme pravidelně. Barabizna, mexická restaurace, kde vaří úplně úžasně! “Mňam, miluji všechny ty jídla a kombinace v mexické kuchyni!” A hlavně, dostala jsem ty nejkrásnější růže, které mě hodně potěšily a překvapily. Mám prostě skvělého kluka!

image

Neděle byla zas ve znamení výročí. “Jj, hezky pěkně všechno v jednom víkendu!” :)

Jaký byl ten Váš víkend / Valentýn? :)

Vaše M.

Comments

comments