JAK NA PEVNĚJŠÍ NEHTY

dsc00194

Krásné nehty, často řešené téma mezi ženami. Každá z nás sní o tom, že má krásné pevné nehty a manikúru, která vydrží i náročnější práci nebo například mytí nádobí..

Je to už pár měsíců, co se mi do ruky dostal lak jménem Sililevo. Zjednodušeně bych řekla, že v pravou chvíli mi spadlo pod nos něco, co jsem zrovna hledala. :D Moje nehty po dovolené, těžké práci, častém lakování, zahradničení atd.. byly zralé na trochu péče. Podle popisu na krabičce je tento lak: “speciálně vyvinutý pro remineralizaci a obnovení struktury nehtů”. Tedy přesně to, co jsem hledala. U tohoto laku se mi líbilo, že to není klasický lak s krásnou krabičkou a obalem. Nevím proč, ale určitým věcem načančanost bere na věrohodnosti. U tohoto laku to je přesně naopak. :)

pb110493

Podle návodu je potřeba užívat lak dlouhodobě a zhruba po 2-3 měsících je vidět výsledek v podobě zdravějších, pevnějších a vzhledově hezčích nehtů. Musím říci, že nejsem moc trpělivý člověk, takže jsem ošetření nehtů zařadila do každodenního režimu mezi čištění zubů a péči o pleť. Po čase jsem tento krok dělala automaticky a ani moc nepřemýšlela nad výsledkem. Nicméně takových výsledků si všimneme vždy. Moje nehty začali být pevnější a já spokojenější. :)

pb110485

Aplikace byla velmi jednoduchá a nenáročná. Stačilo si natřít nehty tímto lakem. Nic víc. Dokonce u tohoto laku si můžete na toto ošetření nanést i klasický barevný lak, což je super. A pokud si nechcete odlakovávat každý den nehty kvůli ošetření, tak můžete tuto ochranu nanést klidně i na klasický lak. Musím říci, že na poslední variantu jsem byla hodně skeptická a tak jsem zkoušela právě tuhle variantu nejvíce. Přeci jen nalakované nehty máme všechny v kuse několik dní a nikomu z nás by se nechtělo odlakovávat a nalakovávat každý den znovu a znovu.. :)

pb110482

Sililevo bych spíše označila za olejíček nebo gel. Strukturou to není přesně jako lak. Vůně mi přijde také trochu jiná než u klasických laků – lepší, ale podle přítele bych neucítila ani hořící kouly u zadku.. Takže vůni popisovat nebudu. :D Pokud lak nanášíte na nenalakované nehty a budete si chtít po ošetření nalakovat nehty klasickým barevným lakem, tak je potřeba chvilku počkat. Nicméně můžete normálně fungovat na rozdíl od čerstvě nalakovaných nehtů klasickým lakem. :) 

Sililevo seženete v lékárně cca za 200-300,- Kč. :)

A výsledek? Jsem spokojená! Nehty zesílily a nelámou se. Sice to je trochu běh na dlouhou trať, ale co dnes není. Za ty zdravější a pevnější nehty to stojí. :) Navíc se mi líbí, že to je jednoduché a “bez práce”. Stačí jen přetřít nehty již připraveným přípravkem. :) A pokud máte podobný problém, a nebo Vás jen tento lak zajímá, tak mám pro Vás samozřejmě možnost vyzkoušení. Do komentáře pod článek mi napište: Jak trápí nehty Vás (plus Váš e-mail !) a já na konci měsíce (30.11.2016) 4 z Vás vyberu.


Sililevo si vyzkouší: Martin , Birdie , Terča , Cosmeticsthings Andother ! Gratuluji! Ozvu se Vám na e.mail! :) 


P.S.: Pokud máte ozkoušené jiné metody k ošetření nehtů, tak mi je klidně připište do komentáře. Ráda ozkouším i jiné věci. :)

Měj te se krásně a už ve středu se můžete těšit na první článek z výletu do Budapeště! :)

Vaše M.

fr

 

Comments

comments