Jedno milé překvapení!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Letošní rok jsem si asi zamilovala. Je teprve začátek února a já jsem se ještě nezastavila. Tolik práce, skvělých zážitků a příležitostí. Je zvláštní, že se člověk někdy cítí živ právě a jen díky množství práce, která ho baví. Navíc, už od začátku roku, mi chodí jedno překvapení za druhým. Tím prvním v letošním roce byl jeden překrásný řetízek z Eppi.cz. Mám ráda věci, které jsou jiné, zvláštní, něčím originální… A tento řetízek splňuje naprosto všechny body. Navíc ten tvar přívěšku s detailem kamínku jsem si ihned zamilovala. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svetr, šála, kalhoty/H&M, boty a kabelka/mango, kabát/Bershka, náhrdelník/Eppi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pobavila mě reakce lidí z mého okolí. Většina mi řekla, že by si tento řetízek asi nevybrala, ale že ke mně prostě patří a vypadá úžasně. Prý to je přesně ta věc, která je jako dělaná ke mně. :) Co vy, líbí se Vám?

ggfgg

Na jejich stránkách, Eppi.cz, je velké množství krásných šperků. Tak pokud hledáte něco hezkého například k Valentýnovi, tak určitě koukněte. :) A pokud se Vám líbí ten můj řetízek, tak stejný s jinak barevným drahokamem najdete tady. :)

Vaše M.

fr


P.S.: Šperk dorazil v naprosto krásném balení, které se mi ani nechtělo rozbalovat! Navíc uvnitř balíčku vedle řetízku byl i certifikát k řetízku, návod jak se starat o šperk, a také čistící ubrousky na šperky. :)

Comments

comments