Nový letní plášť | Jak ušetřit při nákupu?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já a nakupování na internetu není žádná novinka. Velmi ráda totiž využívám možnosti, že nikam nemusím a mohu například během nakupování na internetu uvařit večeři. Skvělá to doba! :) Naposledy jsem hledala nějakou náhradu/obměnu klasického béžového trenčkotu. Né, že by cokoli jiného nahradilo klasický trenčkot, ale hledala jsem lehčí a jemnější variantu na léto. Zaujalo mě několik variant, ale nakonec to vyhral béžový plášť z ASOS.com.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na Asosu jsem objednávala už mnohokrát, nicméně teď jsem zkusila využít možnosti nákupu přes Plná Peněženka.cz. Přiznám se, že jsem o této možnosti už chvilku věděla, ale zkusila jsem to až teď. Nic složitého to nebylo a já si hubuji, že jsem to neudělala už dříve. :D  Stačilo se přihlásit na stránce Plná Peněženka.cz, pak v seznam obchodů najít ASOS.com a začít nakupovat. Ušetřené peníze se mi pak přičetly na můj účet na stránce Plná Peněženka.cz, kde si je nechám vyplatit/odeslat na bankovní účet. Je to jednoduché, skvělé a šikovné. Kdo by nechtěl celoročně šetřit na nákupech a díky tomu ušetřit třeba na nový kalhoty nebo plavky. :)

Snímek obrazovky 2016-03-29 v 11.58.31Pokud to máte s nakupováním stejně jako já, tak tady máte návod jak nakupovat na Plná Peněženka.cz. :)

  1. Zaregistrujte se na www.plnapenezenka.cz
  2. V seznamu obchodů si vyberete, kde chcete nakupovat.
  3. Vyberte si zboží a dokončete nákup.
  4. Po dokončení nákupu Vám přijde potvrzovací mail jak z e-shopu, kde jste nakoupili, tak z Plná Peněženka.cz, kde Vás budou informovat o ušetřené částce.
  5. Ušetřené peníze uvidíte po vašem přihlášení na Plná Peněženka.cz, kde si je můžete nechat i vyplatit na svůj účet. :)

Snímek obrazovky 2016-03-29 v 12.13.29

Princip nakupování přes stránku PlnáPenežěnka se mi líbí. I přes fakt, že místo na e-shop jdete nejprve na výše zmíněnou stránku, je nakupování rychle. :) Co se týče odměny/ušetřené částky, tak ta se vyplácí už od jedné koruny a to je velké plus. Jediná vyjímka je vyplácení bonusů, jako například vstupní bonus 50,-Kč nebo bonus za doporučení kamarádovi. V takovém případě se částky vyplácí až od 100,-Kč. S penězi je spojené i potvrzení ušetřené částky ze strany obchodu. Například zahraniční obchody na to mají až cca 35 dní, ale nemusíte se bát. Peníze Vám budou 100% připsány. :)

To bylo k dnešnímu článku NEW IN/ JAK UŠETŘIT vše. Co vy a nakupování na internetu? Nakupujete převážně jen přes e-shopy  nebo nedáte dopustit na osobní návštěvu obchodu?

 

Mějte se krásně,

 

Vaše M.

fr

 

 

Comments

comments