Péče o pleť – ProFormula

DSC00851

Já a moje pleť. Nikdy jsem se moc nemalovala a nikdy jsem nebyla ani expert na péči. Moje máma mi vždy říkala, že si mám hlavně mazat obličej. No, ani v tomhle jsem nebyla pečlivá. Vše přišlo až teď. Je mi 26 a o pleť pečuji až teď posledních pár let. 

Moje péče, nechci říkat denní rutina, protože tohle má být příjemná věc a žena by si jí měla užívat. Já osobně si jí užívám, je to pro mě relax a myslím si, že těch x minut za den se mi jednou kladně vrátí. No, aspoň doufám. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další věcí je, že nejsem moc experimentální člověk. Když už si něco koupím, tak na to buď musím slyšet hodně kladných ohlasů nebo mě to prostě musí nadchnout reklamou. Málo kdy ale dám na reklamu. Většinou jsou to ta kladná doporučení, který mě k něčemu přemluví. No a teď se mi dostala do rukou ProFormula od Tesca. Ano, čtete správně, od Tesca. Ještě tak před dvěma lety, bych na tohle vůbec nedala. Ale třeba můj nejoblíbenější krém je z Lidlu. Fakt! Takže, když se mi dostala do ruky tahle řada, dala jsem jí šanci. A proč Vám to píšu?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak třeba proto, že vlhčené ubrousky 3v1 jsou moje nová láska. V poslední době hodně cestujeme a není nic lepšího, než si na cestách pořádně umýt obličej a nemít pocit ulepenosti. A s těmahle jsem konečně spokojená. Rozhodně jsou pro mě novým parťákem na cesty. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pak tu je i micelární voda a tonicum. Překvapilo mě, jak micelární voda dokáže hravě odstranit třeba řasenku. S mým předchozím “odličovadlem” od Nivea mi trvalo sundat řasenku minimálně 3x déle. S touhle to mám okamžitě. Navíc je pleť krásně hydratovaná a svěží. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tonicum mě nejvíce překvapilo svou vůni. Je silnější než u předchozích dvou přípravků, takže ten relax je opravdu se vším všudy. Nejprve jsem měla dojem, že mi nebude vyhovovat, protože mě lehce pálí, ale dala jsem tomu šanci a už je to v pohodě. To pálení bylo na základě podražděnou pletí ze sluníčka. Vyrazili jsme totiž do hor a já si nevzala krém, takže se nebylo čemu divit… Ale abych to uzavřela, tak i tonicum je prostě super. :) 

Celá řada je bez alkoholu a cenově je velmi příjemně dostupná. V řadě je i odličovací mléko pro citlivou pokožku, ale to jsem ještě nezkoušela. A ceny? V článku máte jednotlivě odkazy na každou věc, kde si můžete přečíst i složení atd.. :)

No a teď mi řekněte ještě něco vy. Používáte nějaké pečující řady od řetězců nebo máte jen ty klasické jako je Nivea apod.. ? 

Mějte se krásně a příště se můžete těšit z beauty na objem vlasů bez práce. :)

fr

 

Comments

comments