Seznam přání 2017

Už to tu dlouho nebylo, a dokonce jsem si i řekla, že nic takového už neudělám… ale nikdy neříkej nikdy… Pár věcí mi už chvilku leží v hlavě, a když píšu chvilku, tak myslím dokonce i X měsíců. :D Po takové době a stále nesplněných věcech je nejvyšší čas si je začít plnit! A jak jinak si začít plnit “sny”, než právě sepsáním je na “papír”. Ono se to pak hned lépe plní, když na to pravidelně koukáte, než když to máte jen někde v hlavě! :)

Můj seznam je plný různých věcí. Není to jen móda nebo beauty věci, jsou tam i věci do bytu a výlety. ♥

Snímek obrazovky 2017-01-20 v 10.02.55

A teď kde začít… Asi jako prvních bych zmínila Paříž. Já Paříž miluji a už dlouho plánuji cestu právě tam. První možná cesta mi nevyšla mojí vlastní blbostí už před cca 9ti lety. Je to jedna z věcí, které lituji dodnes. Loni mi to zas překazili teroristé.. Nicméně, Paříži není konec a letos se tam podívám! Teď už jen najít ten správný datum! :) Máte nějaké ozkoušené období, kdy to tam stojí za to?

Dále tu mám tento batoh. Před výpravou do Budapeště jsem prošla snad většinu obchodu, ale nikde jsem nenašla ten pravý. Tenhle vypadá skvěle nejen vzhledem, ale i velikostí. Navíc je o hodně levnější než ty, které jsem viděla v obchodech na podzim.. Našla jsem ho na této stránce Spartoo.cz, kde ho můžete najít i v dalších barvách. Já se rozhoduji mezi černou a pudrově růžovou.. :)

Třetí bod, ten vezmu zas z jiného soudku. Bambusová miska! :D Tohle není přesně ten obrázek té misky, ale je jí asi nejblíže ze všech co jsem našla, takže pro hrubou představu bude muset stačit. Moje miska je speciální na rýži a především na přípravu sushi. Už je to rok, co ji mám v hlavě a stále né a né u mě doma v kuchyni. Příště až pojedu na polévku do Sapy, tak už se tam po ní podívám!

Dalším bodem by mohla být třeba kabelka. Ano, byla by to další z mnoha, kterou doma mám.. ALE :D …na vysněnou Chanelku ještě nemám a tahle jí je asi nejblíže stylem. :D Kdyby je vyprodali a už by nebyly, tak by mi to asi hodně usnadnilo, ale ony ty kabelky jsou něco jako stálé zboží. :( Takže já jdu přemýšlet dál, protože ač nestojí tolik jak Chanelka, tak zas úplně zadarmo také není.. :-/ Navíc ještě mají dva (tři) styly a já nevím kterou. :D Líbí se mi jak ta prošívaná, tak ta “chlupatější“… a jak tak nad tím více a více přemýšlím, tak možná ta chlupatější. Co myslíte?

Dále tu máme další výlet! Tentokrát to je Norsko! Já + Kubajsz + auto + spacáky a příroda bez lidi (sem tam i nějaké to město). Prosím, teď hned! Můžeme? :)

Další malichernost.. Boty. Boty. Boty. Bílé botasky jsou u mě v šatníku/botníku základem a nosím je hodně často. Proto přemýšlím nad dalšími, které sice nejsou úplně čistě bílé, ale za to stále boží a stejně univerzální. Jednou si je taky pořídím! ;)

Co tu mám dále? Bunda. :D Né že bych neměla teplou zimní bundu, mám, ale nerada chodím do práce sportovně oblečená a v letošních -10/-15°C mi je zima i v tom nejteplejším kabátě, který mám. Navíc je tahle bunda skvělá obměna, kterou vidím jako nadčasovou a snadno kombinovatelnou. :D Bože, taky se vám stává, že čím více mluvíte o něčem, tak tím více jste o té věci přesvědčeni? Tohle by mělo být trestné. :D

Hned po bundě následuje odšťavňovač. (O tom snad tolik básnit nebudu a bude to položka jen na dva řídky max… :D ) Já ty ovocné a zeleninové šťávy prostě miluju! Takže tak, jeden odšťavňovač prosím a budu spokojená. :D

Další věcí je tahle věcička od Philipsu. Žiletka a epilátor se můžou jít projít do koše. :D Jemné světelné impulsy odstraní chloupky, a dokonce při pravidelném používání mají být nožky hebké a jemné jako dětská prdýlka + chloupky by měly postupem času úplně přestat růst. No která by to nechtěla. :D Jen je to teda drahá záležitost, takže to ještě chvilku asi i zůstane na seznamu přání…

Aaaa pomalu už jdeme do finále! Podnožka k mému ušáku. Můj ušák je to nejlepší křeslo co jsem kdy dostala a s podnožkou to bude dokonalé místo na psaní, čtení a relaxování. Kdo přemýšlí nad křeslem, tak rozhodně ušák z Ikea! ♥

Výlet, který vidíme sice spíš až na příští rok, ale kdo ví… :) Poslední a zároveň nejskvělejší bod na seznamu je Island. Janička z cukrfree.cz nám moc nepomohla a svýma dokonalíma fotkama a zážitkama nás namotivovala natolik, že tohle místo prostě navštívíme. Jen si pořád lámeme hlavu s tím, jak tu cestu provést. Jet autem + trajekt + vše potřebné mít sebou NEBO letět letadle + půjčit si auto + něco zabalit do letadla a něco pořídit tam …? Ona každá cesta má svoje + a -, takže dumáme a zatím zkusíme nasbírat zkušenosti s výpravou do Norska. :) Co myslíte ohledně cesty na Island? Vlastní auto a trajekt nebo letadlo a půjčit auto? :)

Co Váš seznam přání, plníte si ho nebo s tím máte stejný problém?

 

Mějte se krásně a držím palce, ať si všichni plníme své sny. :)

Vaše M.

fr

Comments

comments