TOP 5 za loňský rok!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za loňský rok mám jen pět zázraků, na které nedám dopustit. Více jich asi ani není potřeba. Jeden je na vlasy, jeden na rty, jeden na nehty, jeden na pleť a na závěr jedna záchrana na probdělé noci. :) Jediné co, tak rtěnek a laků mám samozřejmně více barev.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Začnu tím zázrakem na vlasy, o kterém jsem psala už tady. Je to takový lak na vlasy, který je extra lehký, nezatěžuje vlasy a přitom skvěle fixuje. To je velké plus, pokud máte velmi jemné vlasy jako já. Já na něj nedám dopustit! Seženete ho v DM za krásných 99,- kč. :)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dalším TOP zázrakem je tato matná rtěnka od Sephory za 290,- kč. Mám ji v několika odstínech a je to můj TOP produkt už snad druhým rokem. Nosím je téměř každý den a ještě se neokoukaly. Psala jsem o tom tady. :) Je to krémová krtěnka, která skvěle kryje, rychle schne, zvládne jídlo i pití, a hlavně na rtech zanechá matný efekt. Dokonalost v jednom. :)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zázrak na nehty není nic jiného, než lak z H&M. Na laky jsem hodně náročná. Musí dobře krýt hned na první nátěr. Musí se dobře aplikovat a rychle schnout. (Některé laky jsou až moc tekuté a schnou pomalu hodiny..) Další požadavek je, že něco musí vydržet. Tento má vše v jednom a stojí jen 149,- kč. To je skoro zadarmo! A těch barev… :)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Předposlední zázrak je na pleť. Jedná se o tento čistící gel, který nedám z ruky. Hloubkové čištění, které díky malým krystalkům pleť nejen masíruje, ale i zbavuje nedokonalostí. Stačí buď ráno nebo večer a pleť máte hned po prvním čištění jemnější, krásnější, čistější.. Já jsem moc spokojená! Seženete ho v Yves Rocher v oddělení o péči o pleť a stojí 80,- kč.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poslední a zároveň největší zázrak, který mě dělá každé ráno hezkou. :D (Hlavně od té doby, co máme u sebe v Praze našeho kocoura Huga.) Je to krém s “žehličkou” na černé pyte pod očima. Stačí vymačkat malé množství krému a žehličkou roztírat/přejíždět po pytlích. Proces stačí dělat jen chvilku. Díky krému, který chladí i po skončení procesu, Vám pytle zmizí . Jediné co bych mohla považovat za mínus je cena. Tento 10ml zázrak stojí 890,- kč, ale když vychytáte nejrůznější slevy/akce v Sephoře, tak je to hned lepší. :)

 

To bylo z mé TOP 5 vše. V kosmetice nejsem moc náročná a nepatřím k těm, kteří každý den používají make-up atd… Postačím si s krémem, řasenkou, rtěnkou a někdy i se stíny. :) Pokud Vás to bude zajímat více, tak na to mohu udělat další článek.

Jaké jsou Vaše nejoblíbenější produkty za loňský rok? :)

 

Mějte se krásně,

 

Vaše M.

fr

 

 

 

 

 

 

Comments

comments