Valentýn


Valentýn, svátek lásky.. Jedni jsou pro slavení, druzí jsou proti. Podle mě Valentýn, jako takový, není blbý svátek. V dnešní uspěchané době je pro většinu lidí těžké zastavit se a udělat si hezký večer. Tak proč nevyužít Valentýna a nemít během roku o jeden hezký den/večer navíc. :) Důležité je si ho ale uchopit podle sebe a nedat zas tak úplně na marketingové reklamy útočící ze všech stran. :) 

Třeba jít do své oblíbené restaurace nebo pokaždé zkusit nějakou novou. Odložit telefony, objednat si něco dobrého s lahví vína a zasmát se jako na začátku randění. Pro nás je tou nejoblíbenější restaurací Barabizna na Zbraslavi. Tam to milujeme a rozhodně můžeme doporučit. K návštěvě Barabizny využíváme každé příležitosti. Dokonce i když se něco povede, a nebo naopak totálně poprdí. Barabizna je naše závislost. ♥ 

Pořídit Instax na společné zážitky a schovat ho do krabice například s první vyfocenou fotkou a něčím dobrým. Nebo nechat vytisknout fotky a ty schovat s čokoškou do krabičky. :) 

Za mě vede například Instax Square, který na fotce sice není, ale jeho výhoda je v tom, že vedle foťáku ho můžete použít i jako tiskárnu na starší fotky. :)

Koupit něco hezkého a zároveň promyšleného. Ženy většinou ocení šperk, který mohou nosit každý den a mají ho jako připomínku nebo talisman. Například medailonek nebo prstýnek (kamínkům se vyvarujte – ty si nechte na jindy ;) ). Zkuste se zamyslet nad něčím konkrétním, například přívěšek s něčím vystihujícím apod.. :) 

Zážitky – ty nikdy neomrzí. Jízdenky na vlak do Budapeště, letenky do Benátek. Lístky do divadla nebo na koncert. Piknik doma v obýváku. Přivstat si v týdnu a vyrazit někam na otočku na východ slunce – například Ještěd. (Ještěd -Praha : Do práce to stihnete, sami jsme už několikrát takhle vyrazili na východ slunce a pak hned do práce.) :) Vymyslet se toho dá opravdu spousta..

A nejlepší na tom je, že tento den si můžete udělat hezký aniž byste utratili nechutně velkou částku. Stačí jen zapojit fantazii. ♥

 


Pár nápadů:

Leli’s Cupcakes – Valentýnská edice ZDE

Instax: TADY

Vytisknout fotky: KLIK SEM nebo SEM 

Šperky: třeba TADY podle znamení, a nebo prstýnky s nastavitelnou velikostí ZDE 

Jízdenky za super ceny: TADY


 

Mějte se krásně! 

 

Comments

comments