Výšivky a květiny – kde najít ty nejzajímavější?

kvetiny_orez

Trend výšivek a květin ovládl ulice, a ani já jsem se jim neubránila. Nicméně najít něco hezkého byl docela oříšek. Buď jsou divné výšivky nebo divné střihy. Taková Zara je v tomhle dobrá divočina. Když už byla krásná výšivka, tak spodek kalhot vypadal, jako když se někdo učil geometrii a okolo dokola nohavic vystříhal velký trojúhelníky až do půli lýtek. Najít v Zaře hezké výšivky je těžké. Co kalhoty, to nějaké divoké roztrhání. Další polovina květinových věcí vypadá, jako ze skříně po babičce. Nic proti, ale né každému to sluší a vypadat jako stará mladá není moc lákavá představa ve 26.

Nakonec se zadařilo a já sehnala krásné kousky. Největší štěstí jsem měla s kalhotama v Zaře, který byly v posledních 3 kusech a zrovna ve 38. Další štěstí byla podprsenka ze zootu, kterou jsem si objednala a záhy po mé objednávce už byla má velikost vyprodaná. Uff. A jaké všechny ty kousky vlastně jsou?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Modré kalhoty s výšivkou ze Zary (899,- Kč)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podprsenka ze Zoot.cz – tady / podobná tady nebo výraznější tady

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kalhoty z F&F (749,- Kč)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podprsenka Lisca (Lisca – OC Flóra) – tady

Co říkáte na trend výšivek a květin vy? líbí nebo nelíbí? Já ho nejraději nosím s jednoduchými kousky a nepřeplácávám to dalšíma postiskama nebo výšivkama.

P.S.: Podprsenku ze zootu jsem kupovala přes PlnáPeněženka.cz, kdo ještě nezná, tak vyzkoušejte. Já jí využívám pravidelně na nákupy po internetu a nemohu si jí vynachválit. :) Z každého nákupu se Vám vrací určité procento peněz zpět na Váš účet, a to se podle mě vyplatí. Nabídku obchodů stále rozšiřují a dokonce si přes plnou peněženku už můžete objednat i jídlo z dámejídlo.cz. A to já můžu! Hned mám chuť na donut nebo Bum bo nam bo. ♥

Funguje to jednoduše. Uděláte si profil na stránkách, vyberete si v nabídce obchod, kde chcete nakupovat a kliknete na něj. Pak si na daném e-shopu nakoupíte co chcete a hotovo. Nákup bude zaevidován a s potvrzením platby Vám přijde i e-mail o částce, která Vám bude připsána zpět na účet. Podrobný nákup přes plnou peněženku s návodem a všema informacema najdete zde ve starším článku, který jsem dávala na blog. :)

Co vy, znáte nebo používáte tuto stránku?

ASOS_orez

ASOS 

šaty / bunda / boty

zoot_orez

ZOOT

džíny / šaty světlé / šaty černé

Mějte se krásně a ulovte i vy nějakou hezkou výšivku za menší cenu!

 

Vaše M.

fr

Comments

comments