Beauty: Skin care | Péče o tělo

Processed with VSCOcam with a5 preset

Jestli mě moje máma něco naučila, tak je to péče o pokožku. Za několik let jsem vyzkoušela už opravdu velké množství nejrůznějších krémů a olejíčků… Najít ten pravý, který hezky voní, hydratuje a nemastí, byl velký oříšek. Asi jsem moc náročná, ale proč ne, když jde o nás samotné?! :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

K mé sbírce oblíbenců se nedávno přidal i olejíček od Pure Fiji, který má všechny výše zmíněné požadavky. Krásně voní, hydratuje a nemastí. Konkrétně se mi dostal do rukou mangový, a ta vůně je opravdu úžasná. Hydratuje hezky a stačí jen malinké množství. Posledním velkým kritériem je u mě, zda mastí nebo ne. Už několikrát se mi stalo, že olejíček byl super, ale mastil a já musela čekat, abych si nezničila oblečení. Tento je ve všech bodech skvělý!

V tuto chvíli mám doma tři olejíčky, které použíám. Tento od Pure Fiji, pak kokosový olej, a na závěr Dry oil od Yves Rocher.

Kokosový olej je super, a navíc ho využijete i v kuchyni. Já ho používám jednou z čas. :)  Dry oil používám když potřebuji velkou hydrataci pokožky, a nebo po opalování. Hydratuje dobře, ale je trochu mastnější, takže musím chvilku počkat.. Hydratační od Pure Fiji používám každý den po koupeli.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na závěr zmíním ještě šampón, který jsem dostala v malém lahvičce jako vzorek. Vůně byla jemná a příjemná, nikoli až moc výrazná, jako některé jiné kokosové šampóny. Další plus je, že mi stačilo jen malé množství, abych si bez problémů umyla vlasy. U některých šampónů se mi stávalo, že jsem si musela vzít šampón na třikrát, abych si vlasy umyla, a to je mám krátké na ramena… Poslední plus je to, že vlasy po umytí byly hezky lesklé a zdravé. Schválně jsem vynechala i hydratační masku na vlasy. Chtěla jsem zjistit, jak budou vypadat jen po šampónu. :)

Pokud se Vám olejíček zalíbil, tak koukněte na jejich stránky pacifika.eu. Mají tam toho daleko více. :) Já tam jdu vybrat nějaký dárek ještě pro mamču a rovnou uplatním i Vánoční slevový kód od holek ze školy stylu.

PFbanner2

P.S.: Ten kód můžete uplatnit i vy. :) Platí do 26.12.2015 na veškeré produkty od Pure Fiji, a navíc ještě při nákupu nad 1500,- Kč máte i dopravu zdarma. :)

Přemýšlím ještě nad těmito výrobky: 1. , 2. , 3. , 4.

 

Mějte se krásně!

 

Vaše M.

fr

 

 

 

Comments

comments