F&F a/w 2015 I Fashion show Warsaw

__9064222_orig

Druhá přehlídka F&F v pořadí je za mnou. I když se jednalo o stejnou akci jako v Praze, tak nejen průběh, ale i zážite byl úplně jiný. :) A jak vypadal náš pracovní trip do Polska?

Odjezd byl v 8 ráno z Národní třídy, kde jsem se sešla s Karol, Claudií, Grétou (novou stylistkou) a naším řidičem Pepou. Po naložení všech věcí na přehlídku, jsme vyrazili směr Varšava. Cesta byla dobrá, i přes 750km vzdálenost, kterou jsme jeli 8 hodin. :)

Cestu přeskočím a začnu rovnou hotelem… :) Náš hotel byl na kraji Varšavy…Díky fotbalu, bylo velmi těžké sehnat hotel v centru, naštěstí nám to nevadilo a hotel na břehu velkého jezera jsme si oblíbily. Krásná příroda, kde vlci dávají dobrou noc. :D Nebudu skrývat, že jsme se těšily na procházku po městě a hotel v divočině nám to trochu naboural, ale druhý den jsme si to vynahradily. :D :)

image

Okolní přírodou nám jezero připomínalo Mácháč. :D 

Následující den byl odjezd už v 6:45 z hotelu na místo přehlídky. Doprava ráno do Varšavy je ještě horší než ranní doprava po Praze, tak jsme si raději dali časovou rezervu… Bohužel i tak jsme cca 40km vzdálenost na místo přehlídky jeli skoro dvě hodiny. Naštěstí díky kolonám a objížďkám jsme měli výletní jízdu po Varšavě a viděli krásné historické budovy atd..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foceno za jízdy z auta. Pěšky jsme se tam nedostaly. ;)

Okolo půl deváté jsme dorazili na místo. V Praze se přehlídka konala v La Fabrice ve velkém sálu. Ve Varšavě se přehlídka konala v malém a úžasném obchodním centru, kde bylo vyhrazeno celé horní patro pouze pro „společenské“ akce. Čistě bílé prostory, sloupy a úchvatná „neuhlazenost“ celého prostoru…místo jako stvořené pro přehlídku. Po vyložení všech věci jsme začaly rozdělovat jednotlivé outfity k jednotlivým modelkám a modelům. Následně po příjezdu Lindsey a Lucy z londýnské pobočky F&F jsme ještě jednou prošly každý outfit a změnily pořadí s rozdělení některých outfitů, z důvodu jedné nové modelky. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Claudie, Karol a Greta. :) 

Když jsme měly hotovo mohly jsme vyrazit do města. Naše pehlídka se konala přímo v centru Varšavy, takže jsme měly možnost vidět samé zajímavé a úžasné podniky, budovy atd.. Nejvíce nás zlákala jedna kavárna, která lákala dokonalým venkovním sezením. Po Vstupu do kavárny nám všem spadla čelist na zem šokem, že existuje tak dokonalé místo. …cihlové stěny natřené na bílo, šedé podlahy a sedačky, bílé dřevěné židle s nádechem vintage, dokonalé laskominky a dortíky. Neodolaly jsme a hned se usadily. Všechny jsme si daly cappucino a nějaký dortík. Já sáhla po jabléčném, Claudie zvolila asi nejlépe. Dala si borůvkový koláč, který měl na borůvkové náplni další vrstvu z laskonky. Něco tak dokonalého jsme ještě nejedly. Karol zvolila citrónový dortík a Gréta čokoládový. No podívejte sami…

 1Horní je Grétit čokoládový, vlevo můj jablečný, vpravo citrónový Karol

a ten s fialovými kvítky na vrchu je Claudie. :) 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po pauze ve městě jsme se vrátily zpět a čekala nás zkouška. Nejdříve si jednotlivé outfity postupně obléknou dané modelky a modelové. Následně pak se zkouší celá přehlídka na hudbu se všemi outfity postupně na modelkách a modelech. Po všech zkouškách přišlo na řadu žehlení, které bylo nejdůležitější. Žádný outfit nesměl být zmuchlaný a Lucy si všechny pečlivě kontrolovala. Po žehlení jsme měly opět chvilku volna, během které se modelky líčily a česaly.

image

 Jedna ze zákulisí. Outfoti jsou připraveny na ramínkách tak, jak jdou na molo za sebou. :) 

V 19:00 se otevřel prostor pro hosty a místnost se začala plnit. V 19:45 jsme už stáli všichni připraveni v backstage a čekali na první tóny hudby. Celá přehlídka netrvala déle jak 5 minut. V hledišti se to možná nezdá, ale v backstage je neuvěřitelný fofr. Ona modelka sice v klidu a plynule vyjde na molo a také zajde do backstage, ale z posledního klidného kroku se stává běh a závod o vteřinky. Na každý model bylo v průměru 20 vteřin, kdy se musel komplet jeden sundat a druhý perfektně obléci. Doslova maraton, ale zvládli jsme to a všechny modelky a modelové odcházeli perfektně oblečeni. :)

Po skončení přehlídky nastal čas na přípitek v zákulisí nás „účinkujících“ a úklid. Londýnský tým šel mezi lidi a pro nás holky stylistky nastal čas pro klidný úklid. Každý outfit se uklidil do futrálů, všechny boty do krabic a doplňky do pytlíčku. Následně se vše naložilo do auta.

Po naložení auta jsme měly čas jít mezi hosty a užít si atmosféru i z druhé strany akce. Catering byl ve Varšavě úžasný. Sushi a čokoládové dortíky se nám jen rozplývaly na jazyku, jak byly vynikající. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Když se sál vylidnil, tak nastal čas odjezdu. Ve 21:45 jsem opouštěli prostor obchodního domu a vydali se směr Praha. Poprvé a naposledy jsme uviděli noční Varšavu a nechali se jí na rozloučenou uchvátit. :)

Pro představu Vám sem dám hudbu z přehlídky. Ona sama o sobě málo koho uchvátí, ale pro nás je boží!

Snad se článek líbil! Ve čtvretk si dáme článek z Budapeště! :)

 

A teď trocha více fotek na závěr. :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments

comments