First weekend at School of style!

logo

Od 1.11 jsem začala chodit na víkendový kurz do Školy Stylu v Praze. Po prvním absolovaném kurzu ve škole, jsem tak trochu tušila co mě asi čeká a hrozně jsem se na to těšila. :) Atmosféra je tam neskutečně příjemná a Alen(k)a, hlavní lektorka a zároveň majielka školy, je naprosto famózní osoba! :))

Celý kurz probíhá jen o víkendech a to po dobu 4 víkendů jdoucích za sebou. Ještě před samotným nástupem do školy, Vám holky zašlou téma domácího úkolu, který si přinesete na první hodinu. Úkol je to jednoduchý a zároveň důležitý, protože holkám aspoň trochu přiblíží kdo a jaké vlastně jste a co máte rády/i. Nemusíte se bát, není to nic hrozného nebo težkého. Ovšem o co se jedná Vám neprozradím, aby jste se měly/i na co těšit. :P

Nyní už k prvnímu dni. :) První den je takový testovací a oťukávací. Zjistíte co všechno Vás čeká, poznáte Alen(k)u s Ejvi a pak začně školení. Je dobré si hned na začátku vzít sešit a tužku a dělat si poznámky. Dozvíte se tolik zajímavých a zároveň důležitých věcí, které je lepší si napsat a mít možnost se k nim vracet. :) Následně si poznámky vyzkoušíte v praxi. :)

Druhý den byl ve znamení historie. Hned jsem si vzpomínala na spoustu věcí, které nás učili na střední. :) Alen(k)a zdůrazdnila jen to nejdůležitější a nejpotřebnější. Nemusíte se bát, historie se neprobírala zbytečně do hloubky a nezábavně. Tato historie je zábavná, zajímavá a důležitá. :)

Více Vám z prvního víkendu už neprozradím. :) Dnes je čtvrtek, takže já se jdu pomalu připravovat a ještě více těšit na druhý víkend, který mě čeká. :))

 

Připomínám GIVEAWAY o náušničky. Zkuste i vy své štěstí. Pouze dva kroky a můžou být Vaše! :)

 

Photo: Facebook/školastylu

Krásný den, Vaše M.

 

Comments

comments