Buď „černou“ ovcí + soutěž

DSC03383-Edit

Krásného prvního Máje! Dnes mám pro Vás speciální článek, a na jeho konci obrovské překvapení v podobě soutěže. Taková soutěž tu ještě nebyla, tak snad se Vám bude líbit.  Nicméně hezky postupně. Článek je spojení outfitu a návodu, jak si lehce udělat šaty podle sebe, které nikdo mít nebude. [Proto i nadpis „Buď černou ovcí“, navíc ta černá má ještě jinou pointu, ale to až v poslední části článku. ;)]  Není to nic složitého. Nejtěžší část je rozhodnout se co udělat, pak už to jde jako po másle. :) V mém případě to je vždy to nejhorší. Jako váha mám extra problém se vždy rozhodnout co udělat. :D

DSC03356-Edit

Návod: 

Budete potřebovat:

  1. letní šaty
  2. nůžky
  3. 2x-5x bavlnku (8m) – množství podle velikosti úpravy a zdobení  [Já použila 2,5 balení bavlnky]
  4. jehlu (s větším okem)

Já jsem si šaty ozdobila malými obšitými oky v dolním okraji šatů a výšivkou na jedné straně výstřihu. Návod na obšitá oka je velmi jednoduchý. Stačí v daném místě udělat malinkou dírku nůžkami a tu pak obšít bavlnkou. Tu dírku nemusíte dělat velkou, obšitím se bude postupně zvětšovat cca do velikosti jako mám já na fotkách.

DSC03448

Výšivka je ještě více snadnější. Stačí si vymyslet jakou výšívku chcete udělat a tu pak jednoduše vyšít. Žádné triky nebo postupy nejsou potřeba. Je to velmi jednoduché. :) Na mé šaty jsem zvolila bílou bavlnku, protože jsem chtěla nechat šaty bílé. Navíc barevná výšivka mi přijde o hodně více náročnější. Pokud budete chtít zkusit tu barevnou výšivku, tak doporučuji si pořídit více jehel. Bude snadnější měnit jen jehlu s barvou bavlnky, než pokaždé navlékat jehlu znovu a znovu. :)

DSC03446

Cena: šaty 299,- , bavlnka 1ks (8m) 19,-

DSC03425-Edit

A teď ta poslední část – soutěž!

Mám ohromnou radost, že Vám mohu nabídnout soutěž o skvělý surfovací zájezd do Španělska. A nebude to jen tak nějaký zájezd! Celá výhra obnáší: zpáteční letenky Španělsko (Bilbaa) – Praha, zpáteční transfer z místa pobytu na letiště, ubytování na 3 noci s polopenzí, surfovací lekce s profesionály, zapůjčení potřebného surfovacího vybavení a organizaci v místě pobytu. Těšit se můžete nejen na surfování, ale také na výlety v okolí a grilování v krásném a surfaři vyhledávaném místě Asturias. A kdo sleduje Barču z BKblogu, tak se můžete těšit i na ní. Barča tam pojede s Vámi jako ambasadorka celé soutěže. :)

Termín zájezdu: 15.-18.6.2017

Pravidla soutěže: Vytvořte outfit s bílým kusem oblečení. Ten vyfoťte a dejte na svůj Facebook. Připojte #surf #vunecistehopradla a označte oficiální FB stránku Surf. Soutěž potrvá od 1.5. – 31.5.  a  2.6. bude vyhlášení výherce na FB. Více informací o soutěži ZDE.

*Vybrat si můžete jakýkoli kus bílého oblečení. Kalhoty, sukně, šaty, triko, košile… Výběr je jen na Vás. Buďte kreativní a ukažte Váš outfit. :)

DSC03388-Edit

DSC03404

Můj outfit: Bílé šaty/H&M, Kardigan/H&M, klobouk/H&M, náramek/Pandora

DSC03406

Tak co říkáte na soutěž, líbí se Vám? Já jsem z ní nadšená a všem Vám budu držet palce. :)

Mějte se krásně,

Vaše M.

fr

 

 

 

 

 

Comments

comments