Můj život a já

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dlouho jsem přemýšlela, jak tenhle článek nazvat. Nechtěla jsem do nadpisu spát něco dramatického, co by zároveň přivedlo hrozně moc čtenářů, protože to dramatické nadpisy umí nejlépe. Snad jsem zvolila dobře, protože tohle je především článek pro ty, kteří mne sledují a těší se na mé články, než pro zcela nové čtenáře. :) … Samotných článků mám v šuplíku opravdu hodně, ale jsou chvíle, kdy to prostě nejde napsat.

Právě teď, po roce, mám konečně částěčně svůj „život“ zpět. Kdo mě sleduje dlouho, tak ví, že jsem před rokem svou vlastní blbostí spadla na longboardu. Byl to takový ten klasický pád na zadek, u kterého jsem si myslela, že jsem si jen pěkně narazila zadek. Bohužel po 14ti dnech hrdinských řečí, že k doktorovi nejdu, jsem vyrazila a zjistila, že mám „zlomený“ zadek.. Ten pád odstartoval rok, který jsem se sice snažila žít naplno, ale byl také plný trápení a nepříjemných bolestí..

A právě teď, po roce, s novými prášky, to konečně nebolí a já cítím neuvěřitelnou úlevu. Naučit se žít s bolestí jde, vždycky to jde, ale učit se posléze žít bez bolesti, to je něco božího. ♥ .. Nicméně vše má svou cenu a já tu svou, za život bez bolestí, platím tvrdě.

Možná si říkáte, že když nemám přece ty bolesti, tak proč jsem nemohla psát ty články, když je teď vše dobrý… Prostě to nešlo. Nebyla to žádná tvůrčí krize, prostě to nešlo. Možná jsem se chtěla jen pořádně nadechnout, a možná jsem si chtěla v hlavě jen srovnat pár věcí. Každopádně, tohle je malá omluva za to, že čekáte tak dlouho na soutěž s Rexonou a Douglasem. Za to, že čekáte na porovnávací článek fotek z ExoLens X foťák. Za to, že stále čekáte na pokračování cesty do Saint Tropez.

Na závěr už jen to, že najíždím zpět do blogerkských kolejí a všechny články Vám napíšu. Nebudu brát ohled na nějakou „pravidelnost“ jako článek každé úterý a čtvrtek. Prostě když to půjde, tak Vám sem dám článek klidně každý den. ..Víc tenhle článek prodlužovat už nebudu. :)

Mějte se tedy krásně, dávejte na sebe pozor a pamatujte, že hrdinské činy ohledně zdraví se nevyplácí.

Vaše M.

fr

 

Comments

comments