Relax v centru Prahy | #83009ed8

Článek je ve spolupráci se značkou Decléor, která mi umožnila vyzkoušet tuto službu v rámci dlouhodobé spolupráce. :)

Nicméně hned na začátku musím zdůraznit, že jsem za tuto příležitost opravdu ráda. Přišla naprosto ve skvělou a nejvíce vhodnou chvíli. Jeden by si totiž řekl, že být měsíc v lázních je něco skvělého a naprosto dokonalého. Ano, ale pokud tam jste se například se zády jako já, tak počítejte s tím, že to bude víc náročné než si jen umíte představit. Rozhýbat totiž nohu nebo ruku po operaci je o chlup snesitelnější než jsou právě ty záda. (Teď mluvím ze zkušenosti, kdy mnohem starší lidi v lázních s rukama po operaci byli víc v pohodě po procedurách, než já nebo holky s plotýnkama.) :D

Návrat byl pro mě dost náročný. Fyzicky jsem se oklepala za 4 dny, ale psychicky to bylo horší. Rodinné záležitosti, oběhat všechny doktory a úřady, chodit do mé hlavní práce, zamakat na věcech ohledně blogu + práce na celém časopisu pro jednoho mého klienta… Nemluvě o tom, že mi chybí lidi z lázní, se kterýma jsem tam měsíc byla každý den. … Prvních 14 dní bylo tedy opravdu krušných, takže relax byl potřeba. :)

Mohla jsem si vybrat mezi kosmetikou a kosmetikou s aroma masáží zad a rukou. Vybrala jsem druhou možnost, vidina většího relaxu u mě rozhodla. A teď už i mohu říci, že jsem udělala hodně dobře. Celá procedura probíhala tak, že si lehnete na lehátko, přikryjí Vás dekou, zavřete oči a už se o nic nestaráte. Nejprve jde na řadu kosmetika, kde Vás čeká od odlíčení, přes peeling až po finální olej hned několik různých procedůr. Všechny jsou velmi příjemné a vůně jednotlivých produktů mě dostaly. Já si pamatuji zelený čaj a pak hořké citrusy. :) Jinak ten peeling, ten byl hooodně skvělý. U něj jsem měla pocit, že z mého obličeje doslova dělají zas minimálně pětadvacítku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V průběhu kosmetiky přichází i řada na krk, dekolt nebo na samotné aroma masáže rukou a zad. Nemusíte se bát, že by tyto masáže nějak bolely. Naopak u těchto masáží čekejte jen příjemné uvolnění svalů. Celé to bylo pro mě tak příjemné a relaxační, že jsem úplně vypla a dokonce bych řekla, že jsem skoro až usínala v jednu chvíli. :D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po cca hodině půl jsem vylezla ze salónu jako nová a s pletí po kosmetice jsem velmi spokojená. Ten peeling (jestli tu proceduru tedy nazývám správně) stojí opravdu za to. :) Pokud tedy pořebujete jednou za čas opravdový relax s kosmetikou a masáží v jednom, tak tohle mohu doporučit. Třeba jednou za 1-2 měsíce nebo jako relax, když se vrátíte z dovolené a shon běžného života Vám dává po návratu zabrat. :)

Jinak já používám péči o pleť od Decléoru už 3 měsíce a jsem velmi spokojená. Veškeré info najdete na IG pod fotkama (ty určitě poznáte na první dobrou) a brzy i tady v článku jako velké shrnutí po 3 měsících. :)

____________________________________________________________________________

Info o proceduře:

Místo: Frank Provost – Slovanský dům

Produkty značky : Decléor

Cena za proceduru : 1200,- Kč / odkaz na ceník ZDE

____________________________________________________________________________

Vypůjčené info o značce: (text ze stránek notino.cz )

Comments

comments