10 věcí, které pokazí první rande

11393128_10205504743116290_6003870023408397924_n

Dnes mám pro Vás opět článek z trochu jiného soudku. Rexona si letos vymyslela projekt, kdy zjišťovala jakých 10 věcí nás dokáže na prvním rande odradit natolik, že na další se stejnou osobou už nejdeme. Které body teda Rexona zjistila? 

  1. zápach
  2. žluté nebo jinak znečištěné zuby
  3. nadváha
  4. kouření
  5. fousy
  6. mastné vlasy
  7. pivní břicho
  8. nadměrné pocení
  9. špinavé nebo okousané nehty
  10. piercing

Našli jste se v tom, sedí na Vás pár bodů nebo u vás vedou jiný body? Pojďme společně sestavit žebříček 10ti bodů, které nás dokáže odradit od dalšího rande. Ten, kdo napíše nejvíc cool bod nebo vtipnou příhodu z prvního rande, vyhraje balíček od Rexony a Douglasu. :) Já bych do seznamu přidala například zvířata. Jako velký milovník koček a psů bych s někým, kdo nesnáší zvířata, asi nechtěla být. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výherní balíček: Rexona – 2x rexona antiperspirant, Douglas – rozjasňovač, rtěnka, lak na nehty, řasenka

 

A nějaká příhoda z mého života? Na žádnou kuriozitku si nemohu vzpomenout. :D Nicméně mám kamarádku, která jednou šla na slepé rande do kočičí kavárny. Bylo to na Valentýna a akce od kavárny byla taková, že jste si udělali rezervaci na tuhle akci a oni Vás posadili s někým cizím ke stolu. Kamarádka tam přišla, sedla ke stolečku a čekala. Po nějaké době čekání si s obsluhou všimli, že kousek vedle sedí mladík a neustále pozoruje stoleček, kde seděla má kamarádka. Ukázalo se, že mladík pozorující mou kamarádku je ten mladík, se kterým měla „rande“. Prý se styděl a tak jí raději pozoroval.. :D Podle kamarádky to bylo jedno z nejhořších rand, které měla. :D A aby toho nebylo málo, tak jednou té samé kamarádce napsal její kolega z práce, že dnes měla na sobě moc hezký batůžek a že on má doma taky jeden. A ten jeho by chtěl pozvat na rande ten její. :D 

Co vy máte taky nějakou podobnou příhodu? 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

K výhře Vám přihodím i 10 balení těchto limitovaných Mentosek, které mají na sobě nejrůznější úkoly. Vytáhněte je třeba na dalším rande, až se bude kluk stydět. :) 

 

Pravidla jsou tedy jednoduchá. Pod tento článek napište nejvíce cool bod, který Vám tam chybí. Já vyberu ten nejzajímavější a výherce dostane balíček od Rexony a Douglasu. Do soutěže se počítají komentáře s body jen zde pod článkem. Soutěž vyhlásím 18.7. v 15 hodin. 

 

Mějte se tedy krásně a budu se těšit na Vaše odpovědi. :) 

Vaše M. 

fr

 

 

 

 

 

 

P.S.: Rozjasňovač s řasenkou jsou skvělý, ihned se staly novými oblíbenci! Jo a úvodní fotka je čistě ilustrativní. :))

 

 

Comments

comments