Beauty | Hair & volume

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Já a vlasy? Ještě do nedávna nekonečné téma, které jsem neměla ráda… Vždy jsem chtěla mít kudrnaté dlouhé vlasy, ale místo toho jsem měla sice dlouhé, ale za to rovné vlasy a ještě bez objemu. Klasika.. Kudrnatá, chce mít rovné a naopak. Po x letech trápení a zkoušení všech možných produktů a triků jsem nakonec přišla na to, jak mít vlasy, se kterými jsem konečně spokojená. :) Teď se sama sobě musím trochu smát… ale to nejlepší, co jsem udělala bylo, že jsem si vlasy ostříhala a odlehčila je. :D Ale nebojte, mám i jiné triky.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Syoss/ DM Drogerie 99,- Kč

Začnu hezky od začátku. První co řeším jsou šampóny. Používala jsem snad všechny značky a jejich produkty na objem. Některé hezky voněly, ale nefungovaly a jiné zas naopak. Nakonec jsem zůstala u dvou šampónů. Tím prvním je Syoss na objem a druhým je WELLA Profesionals Volumize. Oba tyto šamóny střídám a jsem s nimi spokojená. Šampón od Welly jsem už dopotřebovala, proto není fotka. Ale fotku ani nepotřebujete. Šampón vypadá úplně stejně jako přípravky od Welly z fotky níže.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wella SP : šampón , weightless finish , volumize leave-in conditioner

Po šampónu přichází na řadu péče. Snažím se po každém umytí nanést masku WELLA SP Volumize Mask, která vlasy vyživuje. Nanese se na umyté vlasy a nechá se 3-5 minut působit. Pak se opláchne. Od té doby, co ji používám, mám vlasy více lesklejší, pevnější a bez roztřepených konečků. Z této fialové řady mám i tyto další dva produkty. Jedním je sprej WEIGHTLESS FINISH, což je ošetřující sprej pro přirozený objem. Druhým je pěna VOLUMIZE  Leave-In conditioner na objem. Tu jsem si oblíbila jako úplně první přípravek, který mi opravdu fungoval. Já si pěnu nanesu do dlaně a vmačkám/vmasíruji do vlasů. Pak si vlasy vyfénuji. Tyto přípravky od Welly jsou k sehnání ve Wella kadeřnictvích, na internetu, a nebo v nekterých kadeřnictvích v obchodních centrech.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Volume plumping whip/ DM Drogerie 279,-Kč

Druhá možnost, jak zajistit objem, je díky této masce/krému TONI&GUY  Volume plumping whip, který se nanese v malinkém množství ke kořínků vlasů a vmasíruje se. Já si ho dávám lehce na konečky prstů a vmasírvávám ho jen na vrchní části hlavy.  Tento produkt mám asi měsíc a jsem z něj neuvěřitelně nadšená. Stačí opravdu malinko a funguje skvěle. Používám ho každý den a rozhodně doporučuji. Je to pro mě jedna z nejlepších investicí! Toto balení vám vydrží opravdu dlouho, takže za tu cenu je to skoro zadarmo.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Beach Waves/DM Drogerie 149,- Kč  ,  T&G Heat prot./DM Drogerie 309,-Kč

Další produkty nejsou úplně na objem, ale napomáhají mi, abych byla s vlasy více spokojená. Prvním je ochranný sprej TONI&GUY PREP heat protection, který vlasy chrání přet teplem. Oblíbila jsem si tento, protože mi na vlasech nezanechává žádný „povlak“. Lépe řečeno, nemám po něm vlasy olepené. Stačí jen trochu nastříkat po celé délce vlasů a promnout vlasy. Druhým produktem je sprej AUSSIE MIRACLE BEACHE WAVES, který dělá vlasy jako by jste právě se právě vrátili z pláže po surfování. Stačí jen nastříkat do vlasů a promačkat vlasy rukama. Kouzlo je v tom, že vlnité vlasy opticky vypadají objemněji než rovné. :) Pak už sahám po fénu a vlasy si vyfoukám v předklonu. V případě, že nepoužiji Beache Waves, tak si vlasy vyfoukám za pomocí kulatého kartáče.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mini krepovačka 395,- Kč  ,  L’oréal #TXT / DM Drogerie 99,- Kč.

Na závěr sahám po tomto L’ORÉAL #TXT. Je to něco jako lak na vlasy, který je snad největším zázrakem (díky Alex! :-*)! Vysušené vlasy si rozdělím na dvě části, horní a spodní. Sprej nastříkám na obě části a pak promačkám v rukách. Sprej je lehký a nezatěžuje vlasy. Zároveň zajistí dokonalý objem. Druhý trikem, který jsem používala a používám je mini krepovačka na vlasy. Její krepovací plocha je jen 1,5 cm široká, takže nakrepované vlasy nejsou vidět. Díky nakrepovaným vlasů u kořínků docílíte opravdu skvělého objemu, který Vám vydrží celý den. Jediná nevýhoda je, že vlasy se poškozují více než po přípravcích. Nicméně to 100% funguje a pokud to střídáte jako já, tak můžete mít vlasy i nadále zdravé. :)

Poslední měsíc jsem si nejvíce oblíbila používat Syoss šampón, následně masku od Welly, masku/krém ke kořínkům od TONI&GUY, ochranu před tepelnou úpravou (to zní jako kdbych vařila :D ), sprej Beache Wases, vyfoukání fénem, a na závěr L’oréal #TXT. Toť vše. :)

 

Co vy a vlasy? Jste na tom podobně jako já?

Vaše M.

 

 

Comments

comments