Last weekend at school of style!

logo A je to tu…poslední a závěrečný víkend kurzu stylingu je úspěšně za mnou. :) A jak tento poslední víkend probíhal?..

Sobotní den byl plný přednášek. První přednášku měla Martina Matyášová a přednášela nám o tom, jak funguje tištěný časopis/online časopis a co vše za tím stojí.  Její přednáška byla velmi zajímavá a pokud chcete pracovat v časopise, tak rozhodně doporučuji! Další přednáška byla od Kláry Tománkové, decor stylistky. Prozradila nám nějaké zajímavosti a doporučila spoustu časopisů pro inspiraci. :) Na jejích stránkách uvidíte její tvorbu, která je především pro časopisy: Žena a Život, Dolce Vita, Proč NE? . Poslední a pro mě nezajímavější přednáška byla od Jakuba Polanky! ,,JO!,, Všechny přednášky byly velmi zajímavé a poučné, ale přednáška od Jakuba byla neuvěřitelná a mně osobně neuvěřitelně otevřel oči. Jakub změnil můj pohled na módu, nebo by bylo asi lepší říci, že díky jeho přednášce vidím v módě i za roh. :D Móda není jen o tom co najdete v krámě a o vaší velikosti oblečení. Je tolik možností…jen mít otevřené oči. :) V závěru sobotního dne jsme dostaly od Alen(k)y pár užitečných rad ohledně testu a šly domů.

Neděle byla posledním dnem celého kurzu. Hned na začátku jsme dostaly závěrečný test a celou hodinu jsme vyplňovaly, kroužkovaly o 106. :) Po testu nám Alen(k)a řekla průměrnou známku a já měla ohromnou radost, že patřím mezi 3 nejlepší ze všech. Po tomto hodnocení nám Alen(k)a přečetla další výsledky a to výsledky osobního hodnocení. Výsledek byl více než překvapením. Nejen že mě ten test přečetl povahově jako by mě znal, ale dokonce mi vyšlo, že jsem tvůrčí osoba a že ideální zaměstnání je třeba módní návrhářka. ,,WAU!,, Ani nevím jak popsat ten pocit, který jsem v sobě měla. Zjištění, že jsem si vybrala správně, že jsem studovala správnou střední školu atd atd…velmi příjemně se to poslouchalo. :) Po tom všem jsme dostaly výsledky testu a certifikát! :)) Takže od teď na to mám papír, sebevědomí a znalosti! :)) Je to krásný pocit, když se zas o kousek přiblížíte ke svému snu. :)

 

Pokud máte otázky, tak se ptejte, velmi ráda Vám odpovím. :)

 

Zde jsou ukázky mé praktické zkoušky na téma pracovní pohovor. První outfit je na pohovor třeba do banky, druhý outfit je do kreativní firmy.

Photos: Škola stylu MartinaK,PracovníPohovor2 MartinaK,PracovníPohovor

Comments

comments