Výlet za daňky – trhy na Náplavce – Outfit

525C7637

Dnešní článek bude takovou směsicí outfitu, trhů na Náplavce a výletu za daňky na Blatnou. :)

Začnu outfitem. V tuhle chvíli je tohle moje asi úplně nejvíc oblíbená kombinace. Řekla bych, že to bude díky tomu počasí, který teď je. Takové ani teplo, ani zima. :D Kalhoty, mikina, kabát a tenisky. Jednou to je černý kabát, pudorvě růžová mikina a černé džíny. Jindy to je kabát, šedá mikina, boyfriend džíny a děrovaný silonky… Tenhle styl mě baví, nazvala bych ho takovou mou studenou jarní uniformou. :D Co nosíte nejraději teď vy?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kabát – Zara, mikina – H&M, kalhoty – F&F, kabelka – Mango,

proutěná taška – trhy na Náplavce, boty – Adidas

Outfit jsem vytáhla i na sobotní náplavku, kdy nebylo vůbec teplo a pršelo. Rychle pro škubánky, marmeládu s příběhem, ceylonskou skořici a salám. Nejvíce jsem byla zvědavá na marmelády s příběhem. Marmelády miluju. Palačinky, vafle nebo na pečivo… To prostě můžu! Objevila jsem u nich rakytníkovou marmeládu a musím říci, že je to bomba! Kdo miluje rakytník, tak zkuste. Je to 1000x lepší, než ty „farmářské“ marmelády a přísady do jogurtů z Billy. K žádný jiné chuti jsem se na Náplavce nedostala. Ten rakytník byl prostě jasnou volbou a nic dalšího mě už nezajímalo. Jediné co, tak sklenička stojí 140,- Kč..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Druhý den jsme i přes nepřízeň počasí vyrazili na daňky na zámek Blatná. Kdo ještě nebyl, tak jeďte. Daňci se vůbec nebojí, přijdou až k vám a zobou Vám přímo z ruky. Sebou jsme si vzali jen kilo mrkve + kilo jablek a vystačilo nám to na dvě hodiny blbnutí a focení se s daňky. Bylo to boží! S Kubou jsme se shodli, že to byl antistresový výlet. Odjížděli jsme s úsměvem od ucha k uchu jak malý děti.  -> Takže doporučeno jedním nervákem a jedním workoholikem. :D

525C7491

 

525C7485

 

525C7564

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příští článek bude o místech, které stojí u nás za výlet! :)

 

Mějte se krásně,

Vaše M.

fr

Comments

comments