Beauty tricks

9

Abych řekla pravdu hned na začátku článku, tak nejsem člověk, který se každé ráno nelíčí nějak hodně. Jediné co používám pravidelně je krém, korektor, řasenka a cca obden rtěnka a linky. Obdobím make-up, stínů a všeho okolo jsem si prošla na konci základky a na začátku střední. Tenkrát jsem měla potřebu neustále maskovat pihy. Dnes si je užívám a jsem za ně ráda. :) Nicméně make-up a všechny ostatní líčidla doma mám. Když se jde na ples či na jinou společenskou událost, tak se hodím pořádně do gala. ;) Ale zpět k článku… I s tím málem co pravidelně používám jsem si osvojila několik úžasných triků, které mi usnadňují práci a dokonce to tak vypadá i lépe. :) A tady jsou:

1. korektor a černé kruhy:

Schválně si to zkuste. Já jsem viděla rozdíl a přijde mi to i přirozenější. :)

2

 

2. rozjasnění očí

Bílý stín či krémová tužka. Dá se i použít hodně světlá béžová, pokud je na Vás bílá až moc výrazná.

1

 

3. Jak si správně namalovat a zároveň vykreslit krásné rty.

Pro krásně a dokonale namalované rty je potřeba použít více věcí než je jen rtěnka. Potřebujete: peeling, balzám, make-up, tužka, kapesníček, pudr, rtěnka…. „To je věcí, co? Uff, ale výsledek za to opravdu stojí! :)“ A jak na to?

Postup: (Pravý sloupec obrázků)

  1. Peeling
  2. Balzám na rty
  3. Make-up pro základ rtěnky
  4. Tužka pro zvýraznění rtů
  5. Tužka pro vyplnění rtů
  6. Obtáhnutí rtů rtěnkou nejlépe za pomocí štětečku
  7. Vybarvení rtů rtěnkou
  8. Přitisknutí kapesníčku na rty (ten vpije přebytečnou rtěnku) a přepudrování rtů pudrem. Tento krok  a předchozí několikrát opakujte.

S kamarádkou Karol (ze Školy stylu) jsme usoudily, že návod na správně namalované rty stojí opravdu za to, tak se podívejte na článek, který napsala ona pro Vás u ní v práci. :) ZDE

 

6
4. Linky

Jak na ty správné hezké linky? Já u sebe mám ozkoušené, že jednoduchá linka je na mých očích nehezká, a proto když už linky, tak jedině tento tvar. :) Jak na ně je jednoduché, jen kopírujete tvar oka a dodržujete jeho „linky“. Jestli mohu doporučit, tak používejte na ně štěteček, který je plochý a skosený. Linky nekreslete tahem, ale jako by obtiskujte štěteček do požadované linky. Mě se to tak dělá lépe a navíc mi to doporučila kamarádka přes make-up.

 

 

7

 

5. Takové rychlé „skoro kouřové líčení“

Vykouzlit si překrásné kouřovky mi dá práci a tohle je tak rychlé a navíc to vypadá k běžnému dennímu outfitu/líčení lépe. :)

2863850e84004c6d3856f4dc4876c396

 

Photos: pinterest.com

Comments

comments