Detox

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kdo mě sledoval celý týden na instagramu na instagram stories, tak ví, že jsem měla detox. Tento článek jsem vůbec neměla v plánu napsat, ale bylo tolik reakcí a dotazů, že jsem se rozhodla napsat kratičký článek. :)

Objednala jsem si jídelníček DETOX, který je na 5 dní. Každý den jsem měla 5 jídel (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Závoz jídla jsem měla den dopředu. (Závoz jídla se určuje podle toho, zda máte adresu dodání domů nebo do práce. Domů se zaváží den předem, do práce se dováží v ten den ráno.)

Můj jídelníček vypadal takto:

Snímek obrazovky 2016-08-12 v 22.46.33

Snímek obrazovky 2016-08-12 v 22.47.41

Všechna jídla byla výborná. Jediné co, tak bylinkový fresh a smoothie ze salátů mi moc nechutnalo. …ale to je otázka chuti. Přítelovi naopak oba dva drinky chutnaly. :)

A jak to celé hodnotím? První den byl úplně v pohodě. Neměla jsem ani chutě, ani hlad. Druhý den jsem už měla trochu chutě. Hlavně teda po tom bylinkovým freshy. Celý den jsem pak myslela jen na špagety s pestem. :D Třetí den byl opět v pohodě. Ani hlad, ani chutě. Čtvrtý den jsem měla už trochu hlad, tak jsem si dle návodu dala 1ks zeleniny (okurku). Pátý den, pátek, proběhl také bez problémů. Jediné co, tak od poloviny týdne se mi malinko začala horšit pleť, ale jen 3 pupínky. To jde. :D Po detox čajích vypadám daleko hůř. :) Celkově se cítím o hodně lépe a neúmyslně/neúčelně jsem zhubla dvě kila. To moc nechápu, ale jsou pryč. :) (Možná chápu, chodím pravidelně plavat, takže ve pojení s pohybem to šlo dolu raz dva…:) )

Rozhodně doporučuji! Na příští týden jsem si objednala normální krabičky PRO ZDRAVÍ, tak jsem zvědavá. :)

Strava je ze ZdraveStravovani.cz. Za týdenní detox jsem zaplatila 1200,- Kč. Nijak s nimi nespolupracuji a článek je čistě na základě reakcí. :)

 

Mějte se krásně,

 

Vaše M.

fr

Comments

comments