Love is matte!


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

NEW IN  &  ONE BIG LOVE !!!

V poslední době jsem si oblíbila více výrazné rty. Doma sice už nějakou dobu mám sytě rudou, sytě vínovou,  i světle růžovou, „béžovou“ atd… ale nic z toho nebylo ono. I když trik na to, aby by rtěnka vydržela, byla perfektní a nerozmazávala se znám, tak i tak to stále nebylo ono. Až jsem jednou opět zavítala do Sephory a zkoumala opět rtěnky…

image-e1425460782257-768x1024

Fotka pořízena mobilem

Objevila jsem něco úžasného! Rtěnku „Lipstick matte“ neboli matné krytí od Sephory. Na první nákup jsem si pořídila hned dvě: Watermelon Slice a Pink souffle. Watermelon Slice je červeno-oranžová. Takový ten příjemný odstín červené. ;) Pink souffle je taková tmavě růžovo-hnědá, která po nanesení je spíše do růžova. Nicméně na návštěvě mojí maminky, jsem hned o Pink souffle přišla ve směnném obchodu s mamčou. :D Takže jsem do Sephory zavítala znovu a sáhla tentokrát po Marvelous Mauve. Na druhé návštěvě mě zaujala více než na té první. Marvelous Mauve je tmavě růžovo-hnědá. Hned jsem si jí oblíbila na každodenní nošení do práce, když chci mít výrazné rty, ale v přirozeném odstínu. Přece jen nemohu chodit každý den s červenou. ;)  (Na fotce výše jsou šipkou označeny barvy které zrovna teď mám. Pink souffle je třetí rtěnka zleva, je těsně před sytě růžovou.)

 

A teď ten pravý důvod, proč se tyto rtěnky staly mým každodenním doplňkem.

  1. Jsou matné, což je u mě plus. S lesklou pusou vypadám jako kdybych brečela.
  2. Dlouhotrvající efekt, který vydrží od ranního odchodu do práce až po příchod domu z práce. :)  Takže se nemusím neustále kontrolovat v zrcadle, jak vypadají mé rty.
  3. Vydrží jídlo i pití. Pro mě to je rozhodně plus, nemusím si opět pusu neustále kontrolovat.
  4.  Mohu se chovat úplně stejně jako kdybych neměla na rtech vůbec nic naneseného či namalovaného.
  5. Nevysušuje rty a to je pro matný efekt velké plus.

Cena je podle mě v poměru cena/“výkon“ hodně příznivá. 1ks stojí 290,- Kč a na výběr máte opravdu z hodně odstínů. Já osobně bych si ráda postupem času došla ještě pro pár odstínů. ;)


c4cf775b093a96c8f92e2fc6855a2fdc

Na této fotce je pár odstínu, které u nás nejsou nyní v nabídce. Fotku bez nich jsem nenašla.

Nicméně toto je úžasná fotka, kde uvidíte aspoň ostatní barvy.

( zleva 1, 2, 6, 10, 11 nejsou v nabídce a naopak 2 odstíny do červena zde chybí)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

odstín Marvelous Mauve

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

odstín Watermelon Slice

Vaše M.

photo: Freecoolina, pinterest.com

Comments

comments